Strona głównaEnglish version
OskarFilmyTeatrDlaczego Japonia?
To lubięGaleria rysunkówO WajdzieBibliografia

O prawach autorskich

Witamy w naszej witrynie internetowej. Wszystkie materiały znajdujące się w tej witrynie są chronione prawem autorskim. Witryna ta została przygotowana we współpracy z Andrzejem Wajdą i na jego zamówienie.

Wykorzystanie w celach niekomercyjnych

Materiały te można kopiować i przechowywać oraz drukować wyłącznie na własne potrzeby (w celach niekomercyjnych). Nie zezwalamy na jakiekolwiek upowszechnianie tak skopiowanych materiałów, w szczególności na ich zamieszczanie w innych witrynach internetowych.

Wykorzystanie w celach komercyjnych

Każde użycie w celach komercyjnych materiałów z naszej witryny internetowej wymaga uzyskania zgody na piśmie. Przez użycie materiału w celach komercyjnych rozumiemy każdy rodzaj upowszechniania (kopiowanie, modyfikowanie, dystrybucję, transmisję, publikowanie oraz prezentowanie) w całości lub części.

"No framing"

Nie zezwalamy na pokazywanie zawartości naszej witryny w ramce (ang. "frame"), umieszczonej w innej witrynie internetowej.

Publikacje prasowe

Wyrażamy zgodę na wykorzystanie fragmentów lub całości wypowiedzi Andrzeja Wajdy, zamieszczonych w naszej witrynie, w publikacjach prasowych pod warunkiem podania źródła (źródłem jest witryna internetowa: www.wajda.pl). Na opublikowanie materiałów ilustracyjnych (fotografii i rysunków) wymagana jest każdorazowo pisemną zgoda właściciela praw.

Zgodę na wykorzystanie materiałów z tej witryny w celach komercyjnych można otrzymać, kontaktując się z Zarządem Prószyński i S-ka, Garażowa 7, 02-651 Warszawa, tel. (+48 22) 607-77-70, E-mail: zarzad@proszynski.pl

Prószyński i S-ka SA
www.proszynski.plKatyńFilmy
Wywiad na 80. urodzinyWajda o sobieDwoje oczu reżysera
OskarInne nagrody
TeatrTeatr telewizjiDlaczego pracuję w teatrze?
Dlaczego Japonia?UlubioneGaleria rysunków
O WajdzieList SpielbergaBibliografia
Jak powstała ta witryna?Autorzy witryny
English Version


Album o filmie Katyń można zamówić w amazon.com w wersjach językowych: angielskiej oraz polskiej
Copyright © 2000–2011 Prószyński Media sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Witryna przygotowana przy współpracy Andrzeja Wajdy